fbpx

Zbiór opowiadań „Gorąca gwiazdka” [Recenzja]

0

„Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści” to nie lektura dla grzecznych dziewczynek i chłopców. To historie świąteczne z pieprzykiem. W sumie jest ich w zbiorze dwanaście, bo właśnie tyle autorek powieści erotycznych postanowiło opisać swoją wersję idealnych Świąt Bożego Narodzenia.

Nakładem wydawnictwa Lipstick Books ukazał się na rynku zbiór opowiadań autorek powieści erotycznych. Tego typu zbiory są zawsze dobrym uzupełnieniem oferty każdej autorki, bo fani mogą sięgnąć po nowe opowiadanie ulubionej pisarki, a przy okazji poznać twórczość innych autorek gatunku, również tych debiutujących. W książce „Gorąca gwiazdka” znalazły się opowiadania m.in. Katarzyny Bereniki Miszczuk, K.A. Figaro, Alexy Lavendy, Patrycji Strzałkowskiej, Małgorzaty Oliwii Sobczak czy Jagny Rolskiej. W opowiadaniach nie brakuje gorących zbliżeń, niewyobrażalnych finałów doznań czy wymarzonych kochanków.

Każde z opowiadań ma swój urok. Każde też jest napisane nieco innym stylem. Wiadomo, że każda z autorek ma swoje charakterystyczne zabiegi i odniesienia, które fani wyszukują błyskawicznie. Muszę jednak przyznać, że wszystkie opowiadania trzymają dobry poziom. Nie brakuje w nich gorących opisów i niezwykłych doznań, z których przecież słynie literatura erotyczna i których fani tego gatunku szukają w książkach! A to wszystko osadzone zostało w świątecznym klimacie, w czasie, w którym spełniają się marzenia. Bohaterom „Gorącej gwiazdki” Mikołaj może zatem zesłać namiętnego kochanka…

Zdecydowanie głównym zadaniem tego zbioru jest oderwanie czytelników choć na chwilę od szarej codzienności. To nie są wymagające historie, a jedynie opowieści, które trochę pobudzą zmysły i zaoferują chwilę relaksu. Jeżeli chcecie zrobić sobie przerwę od obowiązków, to „Gorąca gwiazdka” wydaje się dobrym wyborem. Na plus działa też fakt, że opowiadania nie ograniczają się do scen i fantazji erotycznych w świątecznym klimacie. Choć niektóre są pełne pikantnych opisów, to jednak nie znajdziecie tam wielu mocnych scen, które mogłyby urazić co delikatniejszych czytelników. Książka może być zatem ciekawym pomysłem na prezent dla waszej siostry, przyjaciółki, kuzynki czy nawet mamy.

 

Autor: autor zbiorowy
Tytuł: „Gorąca gwiazdka. Niegrzeczne opowieści”
Wydawca: Wydawnictwo Lipstick Books
Data wydania: 25 listopada 2020 r.
Liczba stron: 352
ISBN: 9788328084926

Komentarze
Ładowanie...

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...