fbpx

NASZE SERWISY

LogoKanał

Kanał na YouTubie Kto czyta, żyje podwójnie
Kanał powstał w 2015 roku z potrzeby dyskutowania o książkach i dzielenia się z innymi ulubionymi lekturami. Dziś, po pięciu latach, jest jednym z większych i najdłużej działających kanałów poświęconych literaturze na polskim YouTubie. Znajdziesz tam przede wszystkim recenzje książek z wielu różnych gatunków, wywiady z autorami, relacje z targów książki i festiwali literackich oraz różnorodne inspiracje czytelnicze – dla każdego coś dobrego!

LINK

LogoAudycja

Audycja Weekend z dobrą książką

Audycja radiowa emitowana aktualnie na antenie Waszego Radia FM. Pierwsza emisja odbyła się we wrześniu 2016 roku, od tego czasu audycja ukazuje się regularnie raz w tygodniu. W programie prezentowane są nowości wydawnicze z różnych gatunków, ale nie brakuje również fragmentów audiobooków, relacji z targów książek i innych branżowych wydarzeń oraz wywiadów z autorami. Audycja pierwotnie ukazywała się w piątki w południe, a teraz możecie ją usłyszeć w niedzielę o godzinie 20.00.

LINK

Bookowisko miniatura ogólna

Podcast BOOKowisko
Podcast to nasz wspólny projekt – co tydzień siadamy przed mikrofonem, by opowiedzieć o książkach, które warto znać! Polecamy nowości, przypominamy stare, dobre tytuły, czasem rozmawiamy z wydawcami lub autorami. Staramy się, by nigdy nie było nudno, bo obaj czytamy i polecamy zupełnie inne książki. Jeśli masz akurat wolną chwilę, wracasz do domu i stoisz w korku albo pijesz popołudniową kawę, włącz nasz podcast, a my podpowiemy Ci, co czytać!

LINK

Logo - bookalog

Portal literacki Bookalog.pl
W tym miejscu połączyliśmy nasze siły – mamy nadzieję, że wiedza na temat literatury i doświadczenie dziennikarskie pozwolą stworzyć miejsce, jakiego jeszcze w polskiej blogosferze nie ma. Stąd trafisz na kanał na YouTubie, będziesz mógł wysłuchać audycji lub podcastu. Ale Bookalog.pl to coś więcej – znajdziesz tu najświeższe informacje ze świata czytelników i pisarzy i nowinki z rynku wydawniczego, wysłuchasz wywiadów z autorami i poznasz rynek wydawniczy. Od dzisiaj możesz z nami słuchać o książkach, czytać o książkach i oglądać je! Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas, i że znajdziesz tu chociaż jedną książkę, którą chciałbyś przeczytać – wtedy uznamy, że nasza misja zakończyła się sukcesem!

LINK

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...