fbpx

Bartosz Szczygielski zapowiada nową książkę. Pierwszą w Czwartej Stronie

0

„Winni jesteśmy wszyscy” taki tytuł nosi nowa książką Bartosza Szczygielskiego, która ma niebawem trafić do polskich księgarni. 

Autor rozpoczął właśnie współpracę z Wydawnictwem Czwarta Strona, marki wchodzącej w skład Wydawnictwa Poznańskiego. Wcześniejsze jego książki zostały wydane nakładem wydawnictwa W.A.B, Wilga czyli Grupy Wydawniczej Foksal. 

Zbyt wiele na temat nowej książki Bartosz Szczygielski jeszcze nie zdradza. W swoim internetowym wpisie podzielił się z fanami tytułem powieści. 

Winni jesteśmy wszyscy – nawet nie wiecie, ile zajęło wypracowanie tych trzech słów w tej kolejności tak, by wszystko zagrało – fabuła, bohaterowie, klimat. Teraz wiem, że to była świetna decyzja, a moja pierwsza książka w Czwarta Strona Kryminału będzie wyjątkowa z wielu względów.

Autor opublikował w mediach społecznościowych również fragment opisu książki. 

Istnieją miejsca, do których nie należy zaglądać, a także czyny, jakich nie wolno się dopuścić.

W piątkowe popołudnie, kiedy wszyscy myśleli już o weekendzie, Konrad Łazar zastanawiał się nad czymś innym. Próbował zrozumieć, jak doszło do tego, że była kochanka wykrwawia się na jego oczach, i – co ważniejsze – dlaczego nie udało mu się tego przewidzieć…

O nowej książce Bartosza Szczygielskiego w swoich zapowiedziach nie poinformowało jeszcze wydawnictwo. „Winni jesteśmy wszyscy” ma trafić na półki w drugiej połowie stycznia. 

 

Komentarze
Ładowanie...

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...