fbpx

Katarzyna Bonda – „Klatka dla niewinnych” [Zapowiedź]

0

Premiera: 27.07.2021 r.
Wydawca: Wydawnictwo Muza

Hubert Meyer na prośbę prokurator Weroniki Rudy przyjeżdża do Warszawy. Ma pomóc jej w trudnej i bardzo pilnej sprawie Piotra Englota, nad którą Rudy właśnie pracuje. Englot, odsiadujący wyrok za brutalne zabójstwo żony, ma wkrótce wyjść na wolność. Tymczasem, kiedy skazany przebywał na przepustce, z siódmego piętra wypadła i zginęła na miejscu jego teściowa. Film, który nagrali wścibscy sąsiedzi, nie wyjaśnia jednoznacznie przebiegu wydarzeń. Rudy uważa, że to zabójstwo na podłożu finansowym. Jeśli nie uda się postawić Englotowi zarzutów, bez przeszkód opuści on więzienie.

Sprawa, w którą zaangażuje się Hubert, okazuje się mieć swój początek siedemnaście lat wcześniej i jest związana z zaginionymi wtedy kobietami, środowiskiem BDSM i postacią tajemniczej Hery, znanej przed laty dominy.

Hubert działa po swojemu – szybko, niekonwencjonalnie, profesjonalnie. Jednak tym razem sam o mało nie straci życia, a do tego stanie się jednym z głównych podejrzanych.

Czy dotarł za blisko prawdy? Czy zagroził komuś ważnemu? Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem?

Materiały prasowe.

Komentarze
Ładowanie...

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...