fbpx

Wakacyjny konkurs portalu Bookalog.pl

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym przygotowaliśmy nagrody idealne dla każdego czytelnika – zestawy składające się z książek oraz kubka ze słomką (wielorazowego użytku), w którym schłodzone napoje będą smakowały wyśmienicie.

Aby zawalczyć o nagrody, należy:

1. Polubić Bookalog.pl na Facebooku

2. Wybrać jeden z zestawów zaprezentowanych na zdjęciach poniżej

3. Opisać w kilku zdaniach swoje ulubione miejsce do czytania (opis należy umieścić pod zdjęciem na profilu Bookalog.pl na Facebooku)

4. Mile widziane udostępnienie postu konkursowego.

Konkurs trwa do 15 lipca 2020 r.

Odpowiedzi, które najbardziej spodobają się redakcji portalu, zostaną nagrodzone wybranymi zestawami. Wyniki zostaną ogłoszone do 20 lipca 2020 roku.

Regulamin konkursu: 
1. Organizator: redakcja portalu Bookalog.pl
2. Konkurs trwa: od 07.07 do 15.07.2020 r.
3. Nagrody: każdy zwycięzca otrzyma jeden z zestawów:
a. Zestaw 1.: książki „Dzień wagarowicza” Roberta Ziębińskiego i „Bigamista” Agnieszki Płoszaj oraz kubek
b. Zestaw 2.: książki „Testamenty” Margaret Atwood i „Ogród kobiet” Carli Montero oraz kubek
c. Zestaw 3.: książki „Magiczne miejsce” Agnieszki Krawczyk i „Zawsze możesz na mnie liczyć” Natalii Sońskiej oraz kubek
d. Zestaw 4.: książki „Syn pszczelarz” Kelly Irvin i „Dzień kobiet” Gabrieli Gargaś oraz kubek
e. Zestaw 5.: książki „Cień” M. Millera i A. Strickland i „Żółte ślepia” Marcina Mortki oraz kubek
f. Zestaw 6.: książki „Skrzynia ofiarna” Martina Stewarta i „Red, White & Royal Blue” Casey McQuiston oraz kubek 
Uczestnikiem konkursu jest każda osoba, która odpowie na pytanie konkursowe: Opisz w kilku zdaniach swoje ulubione miejsce do czytania. Odpowiedzi należy udzielić pod odpowiednim postem konkursowym na Facebooku Bookalog.pl.
Koszt wysyłki nagród ponosi organizator. Nie wysyłamy nagród za granicę. Termin zgłaszania się po nagrodę to 22 lipca 2020 na Facebooku lub drogą mailową (redakcja@bookalog.pl), po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki. Nagród nie można wymienić na nagrody pieniężne. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wysyłki nagród. Dane osobowe nie są wykorzystywane przez organizatora w żaden inny sposób.

 

Komentarze
Ładowanie...

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...