fbpx

Poznaj świat Diuny, zanim obejrzysz film! | KONKURS

Jesteśmy kilka dni po długo wyczekiwanej premierze filmu „Diuna”, ekranizacji pierwszej części jednego z najsłynniejszych cykli science fiction! Z tej okazji mamy konkurs dla wszystkich, którzy chcieliby poznać uniwersum Diuny lub do niego powrócić. Zwycięzca otrzyma cały pakiet sześciu tomów cyklu „Diuna” Franka Herberta! Przewidzieliśmy również nagrodę-wyróżnienie – powieść graficzną „Diuna” autorstwa Briana Herberta i Kevina Andersona w oparciu o tom pierwszy cyklu Franka Herberta.     

Aby zawalczyć o nagrody, należy:
1. Polubić Bookalog.pl na Facebooku
2. W komentarzu pod postem konkursowym na profilu Bookalog.pl na Facebooku odpowiedzieć na pytanie konkursowe: W kilku zdaniach opisz, jak wyobrażasz sobie Ziemię za 100 lat. 
3. Mile widziane udostępnienie postu konkursowego.

Konkurs trwa do 31 października 2021 r. do godz. 23.59. 

Odpowiedź, które najbardziej spodoba się redakcji portalu zostanie nagrodzona zestawem książek i koszulką. Wyniki zostaną ogłoszone 2 listopada 2021 roku.

Regulamin konkursu: 
1. Organizator: redakcja portalu Bookalog.pl
2. Konkurs trwa: od 25.10.2021 do 31.10.2021 r.
3. Nagrody: zwycięzca otrzyma pakiet sześciu książek z cyklu o Diunie Franka Herberta w pudełku. Wyróżniony uczestnik konkursu otrzyma powieść graficzną „Diuna, księga 1”. 
4. Uczestnikiem konkursu jest każda osoba, która wykona zadanie konkursowe: umieści odpowiedź na pytanie konkursowe w komentarzu pod odpowiednim postem konkursowym na profilu Bookalog.pl na Facebooku. Koszt wysyłki nagród ponosi organizator. Nie wysyłamy nagród za granicę. Termin zgłaszania się po nagrodę to 7 listopada 2021 r. na Facebooku lub drogą mailową (redakcja@bookalog.pl), po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki. Nagród nie można wymienić na nagrody pieniężne. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wysyłki nagród. Dane osobowe nie są wykorzystywane przez organizatora w żaden inny sposób.

Komentarze
Ładowanie...

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...