fbpx

Wygraj pakiet książek Joanny Jodełki! | KONKURS

Zapraszamy Was do udziału w wakacyjnym konkursie, w którym możecie wygrać pakiet książek Joanny Jodełki z serii o siostrach Raj („Córka nieboszczyka” + „Pamiętnik karła”) oraz koszulkę promującą tę serię (koszulka damska w rozmiarze M)!

Aby zawalczyć o nagrody, należy:
1. Polubić Bookalog.pl na Facebooku
2. W komentarzu pod postem konkursowym na profilu Bookalog.pl na Facebooku umieścić własnoręcznie wykonane zdjęcie miejsca, które Twoim zdaniem idealnie nadaje się na miejsce akcji kryminału bądź jego wybranej sceny
3. Mile widziane udostępnienie postu konkursowego.

Konkurs trwa do 15 sierpnia 2021 r. do godz. 23.59. 

Odpowiedź, które najbardziej spodoba się redakcji portalu zostanie nagrodzona zestawem książek i koszulką. Wyniki zostaną ogłoszone 16 sierpnia 2021 roku.

 

Regulamin konkursu: 
1. Organizator: redakcja portalu Bookalog.pl
2. Konkurs trwa: od 08.08.2021 do 15.08.2021 r.
3. Nagrody: zwycięzca otrzyma zestaw: książki Joanny Jodełki „Córka nieboszczyka” i „Pamiętnik diabła” oraz koszulkę promującą serię „Siostry Raj” (koszulka czarna damska w rozmiarze M). 
4. Uczestnikiem konkursu jest każda osoba, która wykona zadanie konkursowe: umieści własnoręcznie wykonane zdjęcie w komentarzu pod odpowiednim postem konkursowym na profilu Bookalog.pl na Facebooku. 
Koszt wysyłki nagród ponosi organizator. Nie wysyłamy nagród za granicę. Termin zgłaszania się po nagrodę to 19 sierpnia 2021 r. na Facebooku lub drogą mailową (redakcja@bookalog.pl), po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki. Nagród nie można wymienić na nagrody pieniężne. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wysyłki nagród. Dane osobowe nie są wykorzystywane przez organizatora w żaden inny sposób.

Komentarze
Ładowanie...

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...