fbpx

Świąteczny konkurs portalu Bookalog.pl!

Zapraszamy Was do udziału w świątecznym konkursie, w którym przygotowaliśmy nagrody dla różnych czytelników – trzy zestawy książkowe, które chcemy podarować Wam z okazji nadchodzących Świąt!

Aby zawalczyć o nagrody, należy:

1. Polubić Bookalog.pl na Facebooku

2. Wybrać jeden z zestawów zaprezentowanych na zdjęciach poniżej

3. Napisać w kilku zdaniach list do Świętego Mikołaja i poprosić go o wymarzoną książkę – niekoniecznie spośród zaproponowanych przez nas (opis należy umieścić pod zdjęciem na profilu Bookalog.pl na Facebooku)

4. Mile widziane udostępnienie postu konkursowego.

Konkurs trwa do 13 grudnia 2020 r. do godz. 23.59. 

Odpowiedzi, które najbardziej spodobają się redakcji portalu, zostaną nagrodzone wybranymi zestawami. Wyniki zostaną ogłoszone 14 grudnia 2020 roku.

Regulamin konkursu: 
1. Organizator: redakcja portalu Bookalog.pl
2. Konkurs trwa: od 08.12 do 13.12.2020 r.
3. Nagrody: każdy zwycięzca otrzyma jeden z zestawów:
a. Zestaw 1.: książki „Złodziejka opowieści” Michaeli Klevisovej, „Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” Iny Nacht oraz „Instastory” Ivy Hadj Moussy 
b. Zestaw 2.: książki „Figurantka” i „Ryzykant” Anieli Wilk oraz „Nie czyń drugiemu” Vladimir Wolff
c. Zestaw 3.: książki „Gdybym cię nie spotkała” Agaty Przybyłek, „Zostań moim aniołem” Gabrieli Gargaś oraz „Otwórz się na miłość” Natalii Sońskiej
4. Uczestnikiem konkursu jest każda osoba, która odpowie na pytanie konkursowe: Napisz w kilku zdaniach list do Świętego Mikołaja i poproś go o wymarzoną książkę. Odpowiedzi należy udzielić pod odpowiednim postem konkursowym na Facebooku Bookalog.pl.
Koszt wysyłki nagród ponosi organizator. Nie wysyłamy nagród za granicę. Termin zgłaszania się po nagrodę to 17 grudnia 2020 r. na Facebooku lub drogą mailową (redakcja@bookalog.pl), po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki. Nagród nie można wymienić na nagrody pieniężne. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wysyłki nagród. Dane osobowe nie są wykorzystywane przez organizatora w żaden inny sposób.

Komentarze
Ładowanie...

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuje Czytaj wiecej...